Artimiausi renginiai

Praėję renginiai

EMA NAUJIENA! Inovatyvus ir efektyvus būdas mokyti(s) geografijos

Seminaro data: 2018 m. gegužės 17 d. 15:00 val.

Virtualaus seminaro metu bus pristatoma EMA naujiena geografija 6 klasei. Seminaro metu lektorė parodys kaip naudotis EMA geografijos diagnostiniais testais bei jų analizės įrankiu. Taip pat papasakos apie užduočių turinį. Seminaro metu sužinosite kaip skirti diferencijuotų užduočių testus, greito pasitikrinimo testus, taisyti EMA darbus, kaip stebėti temos analizės rezultatus.

Seminaro lektorė:

Inga Mikulienė - Vilniaus Žvėryno gimnazijos geografijos mokytoja metodininkė.


Naujiena! „EMA pamokos“ gamta ir žmogus 5 kl.

Seminaro data: 2018 m. gegužės 16 d. 15:00 val.

„EMA pamokos“ – tai naujos kartos skaitmeninė mokymosi priemonė, apimanti ne tik užduočių banko, bet ir vadovėliui būdingą turinį. „EMA pamokos“ užpildo visas pamokos struktūrines dalis (įvadą, mokymosi veiklą, apibendrinimą), teikia mokytojui ir mokiniui dar daugiau duomenų apie mokymosi rezultatą, atvaizduoja mokymosi progresą, motyvuoja bei siūlo įvertinimo ir įsivertinimo įrankius. Seminare pristatysime „EMA pamokų“ turinio aspektus ir funkcionalumus. Kokias mokymo ir mokymosi galimybes suteikia elektroninis formatas? Kaip „EMA pamokų“ turinys atliepia XXI a. švietimui keliamus iššūkius? Ar Lietuvos mokyklos pasirengusios naudoti „EMA pamokas“? Susipažinsite su „EMA pamokos“ sandara. Sužinosite, kokia koncepcija buvo remiamasi kuriant „EMA pamokos“ temas, ir pirmieji pamatysite, kaip atrodys naujos kartos skaitmeninė mokymosi priemonė.

Seminaro lektorius:

Dr. Romanas Voronovič - Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultetas.Ar elektroninės mokymo(si) priemonės tinka mokyti lietuvių kalbos?

Seminaro data: 2018 m. gegužės 10 d. 15:00 val.

Virtualios paskaitos metu bus pristatoma EMA naujiena – „Lietuvių kalba 7-8 klasėms“. Inga Uinskienė pristatys svarbiausius lietuvių kalbos dalyko aspektus. Lektorė kalbės ir dalinsis patirtimi, kaip naudotis EMA lietuvių kalbos diagnostiniais testais bei jų analizės įrankiu. Taip pat papasakos apie užduočių turinį. Sužinosite, kaip skirti diferencijuotų užduočių testus, greito pasitikrinimo testus, taisyti EMA darbus bei kaip stebėti temos analizės rezultatus.

Seminaro lektorė:

Inga Uinskienė - Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.


Paroda „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“

Parodos data: 2018 m. balandžio 4-5 d.

Balandžio 4 d. 11:00 val. pristatysime naujausią EMA mokymosi įrankį, skirtą 5 klasės matematikos dalyko mokymui – „EMA pamokos“.

Lektorė: Aliona Barkauskienė, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija.

Balandžio 5 d. 10:00 val. pristatysime naujausią EMA mokymosi įrankį, skirtą 5 klasės gamtos ir žmogaus dalyko mokymui – „EMA pamokos“.

Lektorius: Dr. Romanas Voronovičius, Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultetas.

„EMA pamokos“ – tai naujos kartos skaitmeninė mokymosi priemonė, apimanti ne tik užduočių banko, bet ir vadovėliui būdingą turinį. „EMA pamokos“ užpildo visas pamokos struktūrines dalis (įvadą, mokymosi veiklą, apibendrinimą), teikia mokytojui ir mokiniui dar daugiau duomenų apie mokymosi rezultatą, atvaizduoja mokymosi progresą, motyvuoja bei siūlo įvertinimo ir įsivertinimo įrankius.


Automatizuota EMA mokymosi rezultatų analizė pradinėse klasėse

Seminaro data: 2017 m. spalio 12 d. 16:30 val.

Seminare bus pristatomi EMA pratybų įrankiai, skirti analizuoti mokinių gebėjimus ir pažangą pradinėse klasėse. Automatizuota EMA mokymosi rezultatų analizė apima diagnostinius testus, skirtus mokslo metų pradžioje įvertinti moksleivius tolimesniam mokymo(si) lygmeniui, temos analizė, skirta įvertinti kas ir kaip sekėsi moksleiviams, kur yra spragos, ką reikia labiau pasimokyti. Seminaro metu lektorės pasidalins savo patirtimi ir praktiniais patarimais kaip galima organizuoti duomenimis grįstą mokymo(si) procesą pradinėse klasėse naudojantis EMA elektroninėmis pratybomis.

Seminaro lektorė:

Rūta Filončikienė - VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja metodininkė, EMA elektroninių pratybų pradinėms klasėms viena iš autorių.

EMA NAUJIENA! Efektyvus ir smagus būdas mokytis anglų kalbos

Seminaro data: 2017 m. rugsėjo 27 d. 15:00 val.

Virtualaus seminaro metu bus pristatoma EMA naujiena anglų kalba 5 klasei. Seminaro metu lektorė parodys kaip naudotis EMA anglų diagnostiniais testais bei jų analizės įrankiu. Taip pat papasakos apie užduočių turinį. Seminaro metu sužinosite kaip skirti diferencijuotų užduočių testus, greito pasitikrinimo testus, taisyti EMA darbus, kaip stebėti temos analizės rezultatus bei būsite supažindinti su nauja užduoties grąžinimo funkcija.

Seminaro lektoriai:

Irena Norkūnaitė - Mokyklos „Diemedis“ anglų kalbos mokytoja, mokyklėlės „Logogo“ steigėja


EMA diagnostinio testo įrankio panaudojimo galimybės mokymo(si) procese 1-oje klasėje

Seminaro data: 2017 m. rugsėjo 19 d. 15:00 val.

Seminaro metu bus pristatomi EMA diagnostiniai testai, skirti 1 klasei. Seminaro metu lektorius Virgilijus Pupeikis pristatys diagnostinius testus, papasakos, kodėl jie yra svarbūs ir reikalingi pradedant dirbti su pirmokais. Taip pat virtualaus seminaro metu lektorius pasidalins savo naudojimosi EMA patirtimi.

Seminaro lektoriai:

Virgilijus Pupeikis - Vaikų meninės studijos „Diemedis“ direktorius ir pradinių klasių mokytojas.


Šiuolaikinė pamoka: kodėl vis dažniau tradicines mokymo(si) priemones keičia elektroninės?

Seminaro data: 2017 m. rugsėjo 14 d. 15:00 val.

Šiuolaikinė pamoka šiandien aktuali kiekvienai mokyklai, kiekvienam mokytojui ir net mokiniui. Todėl šio seminaro metu lektorė Daiva Mieliauskienė aptars šiuolaikinės pamokos sąvoką bei kaip turėtų būti mokomi mokiniai. Daugiausiai dėmesio seminaro metu bus skiriama šiuolaikiniams pirmokams bei su kokiais iššūkiais tenka susidurti mokytojui.

Seminaro lektoriai:

Daiva Mieliauskienė - VšĮ „VIMS – International Meridian School“ vyresnioji pradinių klasių mokytoja


EMA NAUJIENA! Matematika pirmokams: mokymo ypatumai

Seminaro data: 2017 m. rugsėjo 13 d. 15:00 val.

Seminaro metu bus pristatoma „EMA matematika 1 klasei“. Seminaro lektorė Lina Venskutė pristatys užduočių išskirtinumą bei galimybes diferencijuoti mokymo(si) procesą.

Seminaro lektoriai:

Lina Venskutė - Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos direktorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, dėstytoja Vilniaus kolegijoje


NAUJIENA! Ar elektroninės mokymo(si) priemonės tinka mokyti lietuvių kalbos 1-2 klasėse?

Seminaro data: 2017 m. rugsėjo 12 d. 15:00 val.

Seminaro metu bus pristatoma „EMA Lietuvių kalba 1-2 klasėms“. Seminaro lektorė Raminta Lipienė pristatys užduočių išskirtinumą bei galimybes diferencijuoti mokymo(si) procesą.

Seminaro lektoriai:

Raminta Lipienė - Vaikų meninės studijos „Diemedis“ pradinių klasių mokytoja metodininkė


Susipažinkite su EMA

Seminaro data: 2017 m. rugsėjo 8 d. 15:30 val.

Virtuali paskaita skirta visiems mokytojams, kurie šiais mokslo metais prisijungs į EMA. Dalyviai bus supažindinti su EMA mokymo(si) įrankiais. Seminaro metu Asta Navickaitė pasidalins savo patirtimi bei praktiniais patarimais kaip sėkmingai naudoti EMA.

Virtualaus seminaro metu bus kalbama apie: diagnostinio testo užduočių rinkinius (testo charakteristika, užduotys, vertinimo instrukcija, vykdymo instrukcija), diferencijuotų užduočių rinkinius, greito pasitikrinimo užduočių rinkinius (istorija 5 kl., matematika 7 kl., anglų k. 5 kl., biologija 7-8 kl.), automatizuotą užduočių taisymą (dalis užduočių), automatizuotą EMA mokymosi rezultatų analizę, užduoties grąžinimo funkciją ir kitas EMA funkcijas.

Seminaro lektoriai:

Asta Navickaitė - VšĮ „Šiuolaikinės mokyklos centro“ pradinių klasių mokytoja ekspertė


EMA NAUJIENA! Biologija 7-8 kl.

Seminaro data: 2017 m. rugsėjo 7 d. 15:00 val.

Virtualaus seminaro metu bus pristatoma EMA naujiena – „Biologija 7-8 klasėms“. Pirmoje seminaro dalyje Inga Viltrakienė pristatys biologiją ir papasakos svarbiausius dalyko aspektus.

Seminaro antroje dalyje Mindaugas Velmunskis kalbės ir dalinsis patirtimi, kaip naudotis EMA Biologijos diagnostiniais testais bei jų analizės įrankiu. Lektorius papasakos apie užduočių turinį. Sužinosite, kaip skirti diferencijuotų užduočių testus, greito pasitikrinimo testus, taisyti EMA darbus bei kaip stebėti temos analizės rezultatus.

Seminaro lektoriai:

Inga Viltrakienė - Vilniaus „Saulės“ privačios gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė

Mindaugas Velmunskis - Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos biologijos bei gamtos ir žmogaus mokytojas metodininkas


EMA NAUJIENA! Pasaulio pažinimas 1-2 kl.

Seminaro data: 2017 m. rugsėjo 6 d. 15:00 val.

Seminaro metu bus pristatomas EMA pasaulio pažinimas patiems mažiausiems moksleiviams – pirmokams ir antrokams. Seminaro lektorė Virginija Karužienė pademonstruos kaip atrodo pasaulio pažinimas patiems mažiausiems bei pristatys užduočių išskirtinumą, galimybes diferencijuoti mokymo(si) procesą.

Seminaro lektoriai:

Virginija Karužienė - Vilniaus „Ryto“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė


EMA NAUJIENA! Istorija 5 kl.

Seminaro data: 2017 m. rugpjūčio 23 d. 14 val.

Virtualaus seminaro metu bus pristatoma EMA istorija. Pirmoje seminaro dalyje Žaneta Vaškevičienė pateiks savo įžvalgas apie istorijos mokymą. Seminaro antroje dalyje Mindaugas Olbutas parodys kaip naudotis EMA istorijos diagnostiniais testais bei jų analizės įrankiu. Taip pat papasakos apie užduočių turinį. Seminaro metu sužinosite kaip skirti diferencijuotų užduočių testus, greito pasitikrinimo testus, taisyti EMA darbus, kaip stebėti temos analizės rezultatus bei būsite supažindinti su nauja užduoties grąžinimo funkcija.

Seminaro lektoriai:

Žaneta Vaškevičienė - Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos pirmininkė, istorijos mokytoja ekspertė, mokomųjų priemonių bendraautorė

Mindaugas Olbutas - Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos, Vilniaus sav. Grigiškių ,,Šviesos“ gimnazijos istorijos ir pilietiškumo pagrindų vyresnysis mokytojas


Biologija elektroninėje EMA erdvėje (7-8 kl.)

Virtualaus seminaro metu bus pristatoma naujiena - biologija EMA elektroninėje mokymosi aplinkoje. Pirmoje seminaro dalyje dr. Juozas Raugalas pateiks savo įžvalgas apie biologijos mokymą, sudės svarbiausius akcentus, susijusius su biologijos mokslu.

Seminaro antroje dalyje Mindaugas Velmunskis kalbės ir dalinsis patirtimi, kaip naudotis EMA biologijos diagnostiniais testais bei jų analizės įrankiu. Lektorius papasakos apie užduočių turinį. Sužinosite, kaip skirti diferencijuotų užduočių testus, greito pasitikrinimo testus, taisyti EMA darbus bei kaip stebėti temos analizės rezultatus.

Seminaro lektoriai:

Mindaugas Velmunskis - Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos biologijos bei gamtos ir žmogaus mokytojas metodininkas

Juozas Raugalas - Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biomokslų instituto Gamtos mokslų daktaras


Konferencija „Mokymo(si) metodų įvairovė ir jų praktinis pritaikymas pamokoje“

2017 m. kovo 23 d. 10:00 val.

Konferencija vyks Kauno Technologijos universiteto Kultūros ir renginių centre, Laisvės al. 13, Kaunas.

Suteikiamas pažymėjimas: 8 akad. val.


Mokytojų laiką padedantys taupyti nauji EMA funkcionalumai

2017 m. kovo 20 d. 15:00 val.

Virtualus seminaras

Seminaro lektorius: Mindaugas Velmunskis, Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos biologijos, gamtos ir žmogaus mokytojamas metodininkas.


Irenos Smetonienės lietuvių kalbos 5 klasei vadovėlio ir specialiai prie jo pritaikytų EMA elektroninių pratybų pristatymas

2017 m. kovo 16 d. 14:00 val.

Virtualus seminaras

Seminaro lektorės:

Irena Smetonienė, Lietuvių kalbos vadovėlių autorė, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (VLKK) pirmininkė, Vilniaus universiteto dėstytoja, profesorė, humanitarinių mokslų daktarė.

Inga Uinskienė, Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, lietuvių kalbos standartizuotų testų 8 klasei bendraautorė, seminarų lektorė.


Ar elektroninės mokymo(si) priemonės tinka mokyti lietuvių kalbos?

2017 m. balandžio 6 d. 13:30 val.

Virtualus seminaras skirtas: 5-6 klasių lietuvių kalbos mokytojams.

Seminaro lektorė: Inga Uinskienė, Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

Suteikiamas pažymėjimas: 2 akad. val.


Aukštesniuosius mąstymo gebėjimus ugdančios užduotys EMA pratybose. Užduočių analizė ir sprendimo būdai

2017 m. balandžio 11 d. 11:00 val.

Virtualus seminaras skirtas: pradinių klasių mokytojams.

Seminaro lektoriai: Virgilijus Pupeikis, Vilniaus vaikų meninės studijos „Diemedis“ direktorius, švietimo konsultantas.

Raminta Lipienė, Vilniaus vaikų meninės studijos „Diemedis“ pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Suteikiamas pažymėjimas: 2 akad. val.


Ar elektroninės mokymo(si) priemonės tinka mokyti lietuvių kalbos pradinėse klasėse?

2017 m. balandžio 12 d. 11:00 val.

Virtualus seminaras skirtas: pradinių klasių lietuvių kalbos mokytojams.

Seminaro lektorė: Asta Navickaitė, VšĮ Šiuolaikinės mokyklos centro pradinių klasių mokytoja ekspertė.

Suteikiamas pažymėjimas: 2 akad. val.


EMA diagnostinio testo ir temų rezultatų analizės įrankių panaudojimo galimybės mokymo(si) procese

2017 m. balandžio 18 d. 14:00 val.

Virtualus seminaras skirtas: 5-7 klasių matematikos mokytojams.

Seminaro lektorė: Danutė Domskienė, Kauno Technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos matematikos mokytoja ekspertė.


Konferencija „Mokymo(si) metodų įvairovė ir jų praktinis pritaikymas pamokoje“

2017 m. balandžio 19 d. 10:00 val.

Konferencija vyks Klaipėdos Smeltės progimnazijoje, Reikjaviko g. 17, Klaipėda

Suteikiamas pažymėjimas: 8 akad. val.


Automatizuota EMA mokymosi rezultatų analizė kiekvienai pamokai pradinėse klasėse

2017 m. balandžio 20 d. 14:00 val.

Virtualus seminaras skirtas: pradinių klasių mokytojams.

Seminaro lektoriai: Rita Adomonienė, Vilniaus Gabijos gimnazijos pradinių klasių mokytoja ekspertė, EMA elektroninių pratybų pradinėms klasėms viena iš autorių.

Rūta Filončikienė, VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja metodininkė, EMA elektroninių pratybų pradinėms klasėms viena iš autorių.

Suteikiamas pažymėjimas: 2 akad. val.


Mokomės pasaulio pažinimo 1-2 klasėje su EMA elektroninėmis pratybomis

2017 m. balandžio 24 d. 14:00 val. 

Virtualus seminaras skirtas: pradinių klasių mokytojams.

Seminaro lektorė: Sonata Bružienė, Kauno Kazio Griniaus progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė.


EMA diagnostinio testo ir temų rezultatų analizės įrankių panaudojimo galimybės mokymo(si) procese

2017 m. balandžio 25 d. 14:30 val.

Virtualus seminaras skirtas: 5-6 klasių gamtos ir žmogaus mokytojams.

Seminaro lektorė: Regina Kaušienė, Vilniaus „Šaltinėlio“ privačios mokyklos mokytoja metodininkė.


Matematika pirmokams: mokymo ypatumai elektroninėje EMA erdvėje

2017 m. balandžio 26 d. 15:00 val.

Virtualus seminaras skirtas: pradinių klasių mokytojams.

Seminaro lektorė: Lina Venskutė, Vilniaus „Žiburio“ pradinės mokyklos direktorė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, dėstytoja Vilniaus kolegijoje.


Pranešk apie klaidą arba palik atsiliepimą