Žvaigždžių spiečius. Matematinis konkursas


Kviečiame registruoti savo mokyklos geriausius aštuntokus matematiniame konkurse „Žvaigždžių spiečius“, siunčiant mokinių vardus ir pavardes el. paštu: [email protected]


Aštuntokai dar niekada nėra gavę tiek daug ir tokių didelių premijų vien už tai, kad gerai išmoko mokyklinę matematiką. O dabar gaus!


Tai – ne olimpiada! Tai aštuntokų sambūris, kurio metu moksleiviai galės objektyviai įsivertinti, kiek jų žinios ir gebėjimai skiriasi nuo bendraamžių. Matematikos testas bus visiems vienodas. Informacija bus svarbi ne tik moksleiviams, bet ir jų tėvams.

  • Kada? 2018 metų gruodžio 15 d. (šeštadienį), 11 val. Registracija nuo 10.30 val.
  • Kur? Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete (Naugarduko g. 24, Vilnius).
  • Registracija. Matematikos mokytojai el. paštu [email protected] turi atsiųsti mokinių vardus ir pavardes. Konkursas atšaukiamas, jei iki gruodžio 12 dienos užsiregistruoja mažiau kaip 50 dalyvių.
  • Aštuonių eurų dalyvio mokestis sumokamas atvykus į konkursą.

  • Konkurso turinys. Trumpas bendrojo išprusimo testas („uvertiūra“). Dviejų astronominių valandų matematikos testas raštu. Teste – 20 užduočių.
  • Apdovanojimas. Ištaisius darbus (iki gruodžio 22 dienos) kiekvienam konkurso dalyviui atskirai išsiunčiamas pranešimas apie rezultatą.

Lyderiams skiriamos premijos: 3n, 3n, 2n, 2n, 2n, 1n, 1n, 1n, 1n. Čia 50≤n≤200 – konkurso dalyvių skaičius. (Pavyzdys: jei dalyvių 150, tai skiriamos dvi premijos po 450€ ir t.t.)

Konkurso organizatoriai: EMA, Bronislovo Burgio labdaros ir paramos fondas, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas


Pranešk apie klaidą arba palik atsiliepimą